Sobota 13.2
- 18:45
Skoky na lyžích 1. kolo závodů na středním můstku (Jakub Janda, Lukáš Hlava, Antonín Hájek, Martin Cikl, Roman Koudelka)
Whistler Olympic Park - 19:45
Skoky na lyžích 2. kolo závodů (Jakub Janda, Lukáš Hlava, Antonín Hájek, Martin Cikl, Roman Koudelka)
Whistler Olympic Park - 20:45
Sjezd muži (Filip Trejbal, Ondřej Bank, Kryštof Krýzl, Martin Vráblík, Petr Záhrobský)
Whistler Creekside - 21:00
Rychlobruslení, finále závodu mužů na 5000 metrů (Milan Sáblík)
Richmond Olympic Oval - 22:00
Biatlon, závod na 7,5 km žen (Veronika Vítková, Magda Rezlerová, Gabriela Soukalová, Zdenka Vejnarová, Veronika Zvařičová)
Whistler Olympic Park - 01:30
Boule, kvalifikace žen (Nikola a Šárka Sudová)
Cypress Mountain - 02:00
Saně, první jízdy mužů (Ondřej Hyman, Jakub Hyman)
The Whistler Sliding Centre - 02:45
Short track, rozjížďky závodu žen na 500 metrů (Kateřina Novotná)
Pacific Coliseum - 04:00
Saně, druhé jízdy mužů (Ondřej Hyman, Jakub Hyman)
The Whistler Sliding Centre - 04:30
Boule, finále ženského závodu (Nikola a Šárka Sudová)
Cypress Mountain
Neděle 14.2
- 19.00
Alpské lyžování - ženy - kombinace sjezd 1. jízda (Šárka Záhrobská, Klára Křížová)
Whistler Creekside - 19.00
Severská kombinace - muži - skok malý můstek - 1. kolo (Pavel Churavý, Tomáš Slavík, Miroslav Dvořák, Aleš Vodseďálek)
Whistler Olympic Park - 20.15
Biatlon - muži - sprint 10 km - finále (Ondřej Moravec, Jaroslav Soukup, Michal Šlesingr, Zdeněk Vítek, Tomáš Holubec)
Whistler Olympic Park - 22.00
Rychlobruslení - ženy - 3000 m - finále (Martina Sáblíková)
Richmond Olympic Oval - 22.00
Saně - muži - jednotlivci - 3. jízda (Ondřej Hyman, Jakub Hyman)
The Whistler Sliding Centre - 22.45
Severská kombinace - muži - sdruž. 10 km - finále (Pavel Churavý, Tomáš Slavík, Miroslav Dvořák, Aleš Vodseďálek)
Whistler Olympic Park - 0:00
Saně - muži - jednotlivci - 4. jízda, finále (Ondřej Hyman, Jakub Hyman)
The Whistler Sliding Centre
Pondělí 15.2
- 19:00
Běh na lyžích - ženy - 10 km volně - finále (Eva Nývltová, Kamila Rajdlová, Iva Janečková, Eva Skalníková)
Whistler Olympic Park - 19:30
Snowboarding - muži - snowboardcross - kvalifikace (Michal Novotný, David Bakeš)
Cypress Mountain - 21:30
Běh na lyžích - muži - 15 km volně - finále (Lukáš Bauer, Martin Jakš, Martin Koukal, Dušan Kožíšek, Jiří Magál, Milan Šperl)
Whistler Olympic Park - 23:00
Snowboarding - muži - snowboardcross - osmifinále (Michal Novotný, David Bakeš)
Cypress Mountain - 23:26
Snowboarding - muži - snowboardcross - čtvrtfinále (Michal Novotný, David Bakeš)
Cypress Mountain - 23:42
Snowboarding - muži - snowboardcross - semifinále (Michal Novotný, David Bakeš)
Cypress Mountain - 23:53
Snowboarding - muži - snowboardcross - finále (Michal Novotný, David Bakeš)
Cypress Mountain
Úterý 16.2
- 19:00
Alpské lyžování - muži - kombinace, sjezd - 1. jízda (Ondřej Bank, Kryštof Krýzl, Filip Trejbal, Martin Vráblík, Petr Záhrobský)
Whistler Creekside - 19:30
Biatlon - ženy - stíhací z. 10 km - finále (Magda Rezlerová, Gabriela Soukalová, Zdenka Vejnarová, Veronika Vítková, Veronika Zvařičová)
Whistler Olympic Park - 21:45
Biatlon - muži - stíhací z. 12,5 km - finále (Ondřej Moravec, Jaroslav Soukup, Michal Šlesingr, Zdeněk Vítek, Tomáš Holubec)
Whistler Olympic Park - 22:00
Rychlobruslení - ženy - 500 m - 1. jízda (Karolína Erbanová)
Richmond Olympic Oval - 22:30
Alpské lyžování - muži - kombinace, slalom - finále (Ondřej Bank, Kryštof Krýzl, Filip Trejbal, Martin Vráblík, Petr Záhrobský)
Whistler Creekside - 23:52
Rychlobruslení - ženy - 500 m - 2. jízda, finále (Karolína Erbanová)
Richmond Olympic Oval - 1:15
Krasobruslení - muži - jednotlivci - krátký program (Tomáš Verner, Michal Březina)
Pacific Coliseum
Středa 17.2
- 19:15
Běh na lyžích - ženy - individuální sprint - kvalifikace (Eva Nývltová, Kamila Rajdlová, Iva Janečková, Eva Skalníková)
Whistler Olympic Park - 19:45
Běh na lyžích - muži - individuální sprint - kvalifikace (Martin Jakš, Martin Koukal, Dušan Kožíšek, Milan Šperl)
Whistler Olympic Park - 20:00
Alpské lyžování - ženy - sjezd - finále (Klára Křížová)
Whistler Creekside - 21:55
Běh na lyžích - muži - individuální sprint - čtvrtfinále (Martin Jakš, Martin Koukal, Dušan Kožíšek, Milan Šperl)
Whistler Olympic Park - 22:20
Běh na lyžích - ženy - individuální sprint - semifinále (Eva Nývltová, Kamila Rajdlová, Iva Janečková, Eva Skalníková)
Whistler Olympic Park - 22:30
Běh na lyžích - muži - individuální sprint - semifinále (Martin Jakš, Martin Koukal, Dušan Kožíšek, Milan Šperl)
Whistler Olympic Park - 22:45
Běh na lyžích - ženy - individuální sprint - finále (Eva Nývltová, Kamila Rajdlová, Iva Janečková, Eva Skalníková)
Whistler Olympic Park - 22:55
Běh na lyžích - muži - individuální sprint - finále (Martin Jakš, Martin Koukal, Dušan Kožíšek, Milan Šperl)
Whistler Olympic Park - 2:00
Saně - muži - dvojice - 1. jízda (Luboš Jíra, Matěj Kvíčala)
The Whistler Sliding Centre - 2:00
Short track - ženy - 500 m - čtvrtfinále (Kateřina Novotná)
Pacific Coliseum - 3:00
Saně - muži - dvojice - 2. jízda, finále (Luboš Jíra, Matěj Kvíčala)
The Whistler Sliding Centre - 3:14
Short track - ženy - 500 m - semifinále (Kateřina Novotná)
Pacific Coliseum - 4:07
Rychlobruslení na krátké dráze - ženy - 500 m - finále (Kateřina Novotná)
Pacific Coliseum - 6:00
Lední hokej - muži - Česko - Slovensko - skupina B
Canada Hockey Place
Čtvrtek 18.2
- 19:00
Biatlon - ženy - individuální z. 15 km - finále (Magda Rezlerová, Gabriela Soukalová, Zdenka Vejnarová, Veronika Vítková, Veronika Zvařičová)
Whistler Olympic Park - 21:30
Snowboarding - ženy - U-rampa - kvalifikace (Šárka Pančochová)
Cypress Mountain - 22:00
Biatlon - muži - individuální z. 20 km - finále (Ondřej Moravec, Jaroslav Soukup, Michal Šlesingr, Zdeněk Vítek, Tomáš Holubec)
Whistler Olympic Park - 22:00
Rychlobruslení - ženy - 1000 m - finále (Karolína Erbanová)
Richmond Olympic Oval - 1:00
Snowboarding - ženy - U-rampa - semifinále (Šárka Pančochová)
Cypress Mountain - 2:00
Krasobruslení - muži - jednotlivci - finále, volná jízda (Tomáš Verner, Michal Březina)
Pacific Coliseum - 3:00
Snowboarding - ženy - U-rampa - finále (Šárka Pančochová)
Cypress Mountain
Pátek 19.2
- 19:00
Skoky na lyžích - muži - velký můstek - kvalifikace (Antonín Hájek, Lukáš Hlava, Jakub Janda, Martin Cikl, Roman Koudelka)
Whistler Olympic Park - 20:30
Alpské lyžování - muži - superobří slalom - finále (Ondřej Bank, Kryštof Krýzl, Filip Trejbal, Martin Vráblík, Petr Záhrobský)
Whistler Creekside - 22:00
Běh na lyžích - ženy - skiatlon (7,5 km klasicky + 7,5 km volně) - finále (Eva Nývltová, Kamila Rajdlová, Iva Janečková, Eva Skalníková)
Whistler Olympic Park - 1:30
Lední hokej - muži - Česko - Lotyšsko - skupina B
Canada Hockey Place - 1:45
Krasobruslení - páry - taneční páry - povinné tance (Kamila Hájková, David Vincour)
Pacific Coliseum
Sobota 20.2
- 19:00
Akrobatické lyžování - ženy - akrobatické skoky - kvalifikace (Martina Konopová)
Cypress Mountain - 19:00
Alpské lyžování - ženy - superobří slalom - finále (Šárka Záhrobská, Klára Křížová)
Whistler Creekside - 19:50
Akrobatické lyžování - ženy - akrobatické skoky - kvalifikace (Martina Konopová)
Cypress Mountain - 20:30
Skoky na lyžích - muži - velký můstek - první kolo (Antonín Hájek, Lukáš Hlava, Jakub Janda, Martin Cikl, Roman Koudelka)
Whistler Olympic Park - 21:30
Skoky na lyžích - muži - velký můstek - finále (Antonín Hájek, Lukáš Hlava, Jakub Janda, Martin Cikl, Roman Koudelka)
Whistler Olympic Park - 22:30
Běh na lyžích - muži - skiatlon (15 km klasicky + 15 km volně) - finále (Lukáš Bauer, Martin Jakš, Martin Koukal, Dušan Kožíšek, Jiří Magál, Milan Šperl)
Whistler Olympic Park
Neděle 21.2
- 18:15
Akrobatické lyžování - muži - skikros - kvalifikace (Tomáš Kraus, Zdeněk Šafář)
Cypress Mountain - 19:00
Alpské lyžování - muži - obří slalom - první kolo (Ondřej Bank, Kryštof Krýzl, Filip Trejbal, Martin Vráblík, Petr Záhrobský)
Whistler Creekside - 19:45
Biatlon - muži - hromadný start, 15 km - finále (Ondřej Moravec, Jaroslav Soukup, Michal Šlesingr, Zdeněk Vítek, Tomáš Holubec)
Whistler Olympic Park - 21:00
Lední hokej - muži - Rusko - Česko - skupina B
Canada Hockey Place - 21:15
Akrobatické lyžování - muži - skikros - osmifinále (Tomáš Kraus, Zdeněk Šafář)
Cypress Mountain - 21:48
Akrobatické lyžování - muži - skikros - čtvrfinále (Tomáš Kraus, Zdeněk Šafář)
Cypress Mountain - 22:00
Biatlon - ženy - hromadný start, 12,5 km - finále (Magda Rezlerová, Gabriela Soukalová, Zdenka Vejnarová, Veronika Vítková, Veronika Zvařičová)
Whistler Olympic Park - 22:07
Akrobatické lyžování - muži - skikros - semifinále (Tomáš Kraus, Zdeněk Šafář)
Cypress Mountain - 22:18
Akrobatické lyžování - muži - skikros - finále (Tomáš Kraus, Zdeněk Šafář)
Cypress Mountain - 22:45
Alpské lyžování - muži - obří slalom - 2. kolo, finále (Ondřej Bank, Kryštof Krýzl, Filip Trejbal, Martin Vráblík, Petr Záhrobský)
Whistler Creekside - 0:00
Rychlobruslení - ženy - 1500 m - finále (Martina Sáblíková, Karolína Erbanová)
Richmond Olympic Oval - 1:15
Krasobruslení - páry - taneční páry - originální tance (Kamila Hájková, David Vincour)
Pacific Coliseum
Pondělí 22.2
- 19:00
Skoky na lyžích - muži - družstva (velký můstek) - první skok (Antonín Hájek, Lukáš Hlava, Jakub Janda, Martin Cikl)
Whistler Olympic Park - 19:45
Skoky na lyžích - muži - družstva (velký můstek) - finále (Antonín Hájek, Lukáš Hlava, Jakub Janda, Martin Cikl)
Whistler Olympic Park - 19:45
Běh na lyžích - ženy - týmový sprint - semifinále 1 (Eva Nývltová, Iva Janečková)
Whistler Olympic Park - 20:10
Běh na lyžích - ženy - týmový sprint - semifinále 2 (Eva Nývltová, Iva Janečková)
Whistler Olympic Park - 20:35
Běh na lyžích - muži - týmový sprint - semifinále 1 (Martin Koukal, Dušan Kožíšek)
Whistler Olympic Park - 21:00
Běh na lyžích - muži - týmový sprint - semifinále 2 (Martin Koukal, Dušan Kožíšek)
Whistler Olympic Park - 22:00
Běh na lyžích - ženy - týmový sprint - finále (Eva Nývltová, Iva Janečková)
Whistler Olympic Park - 22:25
Běh na lyžích - muži - týmový sprint - finále (Martin Koukal, Dušan Kožíšek)
Whistler Olympic Park - 1:45
Krasobruslení - páry - taneční páry - finále, volná jízda (Kamila Hájková, David Vincour)
Pacific Coliseum
Úterý 23.2
- 19:00
Severská kombinace - týmy skok (Pavel Churavý, Miroslav Dvořák, Tomáš Slavík, Aleš Vodseďálek)
Whistler Olympic Park - 20:30
Biatlon ženy - štafeta 4x6 km (Veronika Vítková, Magda Rezlerová, Zdenka Vejnarová, Gabriela Soukalová)
Whistler Olympic Park - 22:00
Severská kombinace - týmy 4x5 km (Pavel Churavý, Miroslav Dvořák, Tomáš Slavík, Aleš Vodseďálek)
Whistler Olympic Park
Středa 24.2
- 19:00
Alpské lyžování ženy - obří slalom první kolo (Šárka Záhrobská, Klára Křížová)
Whistler Creekside - 20:15
Běh na lyžích - štafeta mužů 4x10 km (Lukáš Bauer, Martin Koukal, Milan Šperl, Martin Jakš)
Whistler Olympic Park - 22:00
Rychlobruslení ženy - 5000 m (Martina Sáblíková)
Richmond Olympic Oval - 22:15
Alpské lyžování ženy - obří slalom druhé kolo (Šárka Záhrobská, Klára Křížová)
Whistler Creekside - 02:00
Short track ženy - 1000 m rozjíždky (Kateřina Novotná)
Pacific Coliseum
Čtvrtek 25.2
- 19:00
Severská kombinace - skoky na velkém můstku (Pavel Churavý, Miroslav Dvořák, Tomáš Slavík, Aleš Vodseďálek)
Whistler Olympic Park - 20:00
Běh na lyžích ženy - štafety 4x5 km (Kamila Rajdlová, Eva Nývltová, Ivana Janečková, Eva Skalníková)
Whistler Olympic Park - 22:00
Severská kombinace - běh na 10 km (Pavel Churavý, Miroslav Dvořák, Tomáš Slavík, Aleš Vodseďálek)
Whistler Olympic Park
Pátek 26.2
- 19:00
Alpské lyžování ženy - slalom první kolo (Šárka Záhrobská)
Whistler Creekside - 20:30
Biatlon muži - štafety 4x7,5 km (Zdeněk Vítek, Roman Dostál, Tomáš Holubec, Michal Šlesingr)
Whistler Olympic Park - 22:00
Boby muži - čtyřboby první jízdy (Ivo Danilevič, Jan Stokláska, Jan Kobián, Dominik Suchý, Jan Vrba, Martin Bohman, Miloš Veselý, Ondřej Kozlovský, Vladimír Hladík)
Whistler Sliding Centre - 22:30
Alpské lyžování ženy - slalom druhé kolo (Šárka Záhrobská)
Whistler Creekside - 23:30
Boby muži - čtyřboby druhé jízdy (Ivo Danilevič, Jan Stokláska, Jan Kobián, Dominik Suchý, Jan Vrba, Martin Bohman, Miloš Veselý, Ondřej Kozlovský, Vladimír Hladík)
Whistler Sliding Centre - 03:14
Short track ženy - čtvrtfinále 1000 m (Kateřina Novotná)
Pacific Coliseum - 03:53
Short track ženy - semifinále 1000 m (Kateřina Novotná)
Pacific Coliseum - 04:26
Short track ženy - finále 1000 m (Kateřina Novotná)
Pacific Coliseum
Sobota 27.2
- 19:00
Alpské lyžování - muži slalom - 1. kolo (Ondřej Bank, Kryštof Krýzl, Filip Trejbal, Martin Vráblík, Petr Záhrobský)
Whistler Creekside - 20:45
Běh na lyžích - ženy 30 km klasicky - finále (Eva Nývltová, Kamila Rajdlová, Iva Janečková, Eva Skalníková)
Whistler Olympic Park - 22:00
Boby - muži čtyřboby - 3. jízda (Ivo Danilevič, Jan Stokláska, Jan Kobián, Dominik Suchý, Jan Vrba, Martin Bohman, Miloš Veselý, Ondřej Kozlovský, Vladimír Hladík)
The Whistler Sliding Centre - 22:45
Alpské lyžování - muži slalom - 2. kolo (Ondřej Bank, Kryštof Krýzl, Filip Trejbal, Martin Vráblík, Petr Záhrobský)
Whistler Creekside - 23:15
Boby - muži čtyřboby - 4. jízda - finále (Ivo Danilevič, Jan Stokláska, Jan Kobián, Dominik Suchý, Jan Vrba, Martin Bohman, Miloš Veselý, Ondřej Kozlovský, Vladimír Hladík)
The Whistler Sliding Centre
Neděle 28.2
- 18:30
Běh na lyžích - muži 50 km klasicky - finále (Lukáš Bauer, Martin Jakš, Martin Koukal, Dušan Kožíšek, Jiří Magál, Milan Šperl)
Whistler Olympic Park - 21:15
Lední hokej - muži o umístění - finále ( Snad tady budou naši hoši)
Canada Hockey Place
Komentáře
Přehled komentářů
Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!
Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.
XEvil will crash worldwide internet
(MashaGlawl, 12. 12. 2017 19:10)